české chaty, chalupy, penziony, hotely,
apartmány, priváty, kempy, ubytovny 
Kontakt přímo na majitele!

Západní ČechyCentrem západních Čech je město Plzeň. Čtvrté největší město České republiky nabízí celou řadu historických památek. Doporučována je návštěva Velké synagogy – třetí největší synagogy na světě, nebo Katedrály Svatého Bartoloměje pyšnící se nejvyšší kostelní věží v ČR. Plzeň je  kulturním a univerzitním městem. V Plzni se také již po staletí vaří výborné pivo. Milovníci zlatého moku si v žádném případě nemohou nechat ujít prohlídku pivovarského muzea a známého pivovaru Pilsner Urquell. S dětmi mohou turisté navštívit plzeňskou ZOO. Nedaleko města se nachází vodní nádrž Hracholusky. Tato překrásná vodní plocha slouží jako oblíbené místo k rekreaci.
Milovníci přírody mohou navštívit Český les – pohoří táhnoucí se při česko-německé hranici.
Oblíbeným koutem západních Čech je Chodsko – krajina tradic, lidové hudby a výborných koláčů. Centrem Chodska jsou Domažlice, kde se každý rok v srpnu konají známé Chodské slavnosti. V Domažlicích mohou návštěvníci obdivovat nejen šikmou věž, ale také pestrobarevné renesanční domy s podloubími a barokními a rokokovými štíty.


Užitečné odkazy


Zámek Červené Poříčí


Počasí
9 °C
Slunečno
Směnný kurz
1 EUR = 23,72 CZK

Copyright © e-pobyty.cz 2018+

Počasí
9 °C
Slunečno
Směnný kurz
1 EUR = 23,72 CZK

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím