české chaty, chalupy, penziony, hotely,
apartmány, priváty, kempy, ubytovny 
Kontakt přímo na majitele!

Krkonoše



Krkonoše jsou nejvyšší hory v České republice a jsou také jediným českým pohořím s vysokohorským charakterem. Hora Sněžka je nejvyšším bodem ČR. Malebná krajina a kvalitní turistické služby lákají do tého oblasti každým rokem tisíce turistů. V zimě patří Krkonoše k nejvíce vyhledávaným lyžařským oblastem. Pro návštěvníky jsou k dispozici perfektně upravené sjezdovky, všech stupňů obtížnosti. Samozřejmostí jsou lyžařské školy, půjčovny nebo skibusy. Krkonoše jsou taktéž protkány hustou sítí upravených a značených běžkařských tratí.
V létě jsou Krkonoše oblíbeným cílem turistů a cykloturistů. Trasy jsou udržované a dobře značené. Příroda Krkonoš je naprosto jedinečná. Návštěvníci mohou obdivovat kvetoucí horské louky, skalnaté hřebeny, malebná údolí s půvabnými chalupami a četnými vodopády. Z důvodu ochrany přírody Krkonoš bylo toto území prohlášeno roku 1963 národním parkem a v roce 1992 biosférickou rezervací UNESCO. K největším turistickým centrům patří Harrachov, Špindlerův mlýn, Rokytnice nad Jizerou, Benecko, Pec pod Sněžkou a Jánské Lázně.


Užitečné odkazy



Stezka korunami stromů
Pohádkové Krkonoše
Krkonoše – turistické zajímavosti
Lanová dráha Sněžka
Skiareál Špindlerův Mlýn
Skiareál Strážné
Sportareál Harrachov
Rokytnice nad Jizerou
Skiareál Šachty
Skiresort Černá hora
Lyžařská škola
Turistický gurmán


Počasí
-4 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 24,35 CZK

Copyright © e-pobyty.cz 2018+

Počasí
-4 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 24,35 CZK

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím