české chaty, chalupy, penziony, hotely,
apartmány, priváty, kempy, ubytovny 
Kontakt přímo na majitele!

Střední ČechyStřední Čechy obklopují hlavní město Prahu. V tomto regionu nejsou žádná velkoměsta, zato mnoho idylických městeček a obcí. Turisté mohou obdivovat celou řadu středověkých hradů a zámků a navštívit překrásná říční údolí. Největšími toky regionu jsou Vltava, Berounka a Sázava. Mnohé řeky, přírodní jezera a přehrady jsou ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Návštěvníci mohou rybařit, plavit se nebo se koupat. 
K nejoblíbenějším výletním cílům patří hrad Karlštejn a město Kutná Hora, jež patří k památkám UNESCO. Znakem Kutné Hory je jedinečný pozdněgotický Chrám svaté Barbory. Turistickým magnetem je i nedaleká kostnice v Sedlci. 
Mezi další oblíbené památky středních Čech řadíme zámky Konopiště, Dobříš a Loučeň, hrady Křivoklát a Český Šternberk a Sázavský klášter. Návštěvníci mohou taktéž navštívit překrásné krápníkové Koněpruské jeskyně. 
Střední Čechy nabízí nesčetné možnosti pro pestrou a příjemně strávenou dovolenou.Užitečné odkazyHrad Karlštejn 
Zámek Konopiště
Hrad  Křivoklát 
Zámek Dobříš
Hrad Český Šternberk
Koněpruské jeskyně
Zámek Mníšek pod Brdy
Zámek Jemniště
Golf Resort Beřovice
Mirakulum Park


Počasí
-3 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 24,35 CZK

Copyright © e-pobyty.cz 2018+

Počasí
-3 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 24,35 CZK

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím