české chaty, chalupy, penziony, hotely,
apartmány, priváty, kempy, ubytovny 
Kontakt přímo na majitele!

Krušné horyKrušné hory se nacházejí v severozápadních Čechách. Představují přirozenou hranici mezi Českou republikou a Německem. Turistická oblast nabízí svým návštěvníkům krásné hory, úchvatné výhledy, hluboké lesy, historická města a lázeňská střediska. K nejznámějších místům patří Boží Dar, Klínovec, Cínovec nebo Jáchymov – první radonové lázně na světě. Z Jáchymova na Klínovec jezdí lanovka. 
Krušné hory jsou perfektním místem jak pro letní, tak zimní dovolenou. Region nabízí výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. Největšími lyžařskými centry jsou Klínovec a Boží Dar. Pro běžkaře je připravena Krušnohorská lyžařská magistrála – přes 240 km značených tras.
V létě mohou turisté objevovat krásy Krušných hor na kole i pěšky. Jako výchozí bod často slouží horská obec Cínovec. Dalším výletním místem je Moldava. Jeden ze symbolů Krušných hor představuje rozhledna Komáří Vížka, z které si mohou návštěvníci užít nejkrásnější pohled na celý region.


Užitečné odkazySkiareál Boží Dar
Skiareál Klínovec
Lázně Jáchymov 
Kamencové jezero
Hrad Hasištejn
Zámek Klášterec nad Ohří
Komáří Vížka
Zoopark Chomutov
Hrad Hněvín
Zámek Červený Hrádek


Počasí
-4 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 24,35 CZK

Copyright © e-pobyty.cz 2018+

Počasí
-4 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 24,35 CZK

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím