české chaty, chalupy, penziony, hotely,
apartmány, priváty, kempy, ubytovny 
Kontakt přímo na majitele!

O násInternetové stránky e-pobyty.cz jsou ryze českým ubytovacím portálem. Jsou určeny pro české ubytovatele, kteří zde inzerují své chaty, chalupy, apartmány, priváty, penziony, hotely, rekreační střediska, kempy, farmy nebo ubytovny a samozřejmě pro turisty, kteří chtějí v ČR strávit svou dovolenou. Portál e-pobyty.cz byl vytvořen s důrazem na přehlednost, jednoduchost a transparentnost. Všechny důležité informace (Obchodní podmínky, Ochrana osobních údajů, Ceník inzerce i podrobný návod Jak inzerovat) jsou návštěvníkům neustále k dispozici v levém panelu. Uživatelský komfort je taktéž znásoben absolutní absencí jakékoli reklamy. 
Portál e-pobyty.cz ubytování nezprostředkovává. Návštěvníci (turisté) se obracejí vždy přímo na majitele konkrétního objektu.  

Pro návštěvníky


Pro vyhledávání ubytování lze zvolit přímo požadovanou oblast ze středního panelu (vedle mapky), nebo využít zeleného tlačítka Vyhledat ubytování z levého panelu. Pokud zvolíte přímou volbu oblasti, přejdete ihned na seznam všech ubytovacích kapacit v daném regionu. Tlačítko vyhledat ubytování dává možnost přesné specifikace (počet osob, termín, vybavení atp.). 
U každého objektu je vždy pět záložek - obecný popis (včetně fotografií), ceník, obsazenost, poloha na mapě a kontakt. Kontaktní údaje jsou vždy přímo na majitele, nebo provozovatele daného ubytovacího zařízení. K poptávce lze využít i připravený poptávkový formulář. I ten je vždy odesílán přímo majiteli daného objektu. Jelikož portál e-pobyty.cz ctí ochranu osobních údajů, nejsou vyplněné údaje nijak zpracovávány ani archivovány. Vyplněné údaje jsou poskytnuty přímo ubytovateli, který s nimi nakládá dle platné legislativy. 
Za údaje zveřejněné u každého objektu (text, ceny, fotografie, mapa, obsazenost, kontakt) nese odpovědnost výhradně ubytovatel. Portál e-pobyty.cz nemůže kontrolovat faktickou správnost poskytnutých informací. Jakékoli nesrovnalosti proto musí být řešeny přímo s ubytovatelem.
Pro návštěvníky stránek e-pobyty.cz je v levém panelu připraven stručný popis jednotlivých turistických oblastí doplněný fotogalerií a užitečnými odkazy (tipy na výlet apod.).
U některých objektů je připojen červený štítek s nápisem TOP. Jde o placenou službu, kterou si ubytovatel zajistí umístění svého objektu na hlavní straně portálu, nebo na první straně konkrétní turistické oblasti. 
Objekty inzerované na stránkách e-pobyty.cz se každý den posouvají o jedno místo dolů. Tato rotace platí jak pro TOP objekty, tak i pro všechny ostatní objekty. Jde tedy o dvě na sobě nezávislé rotace. Tímto postupem se portál e-pobyty.cz snaží vytvořit rovné podmínky pro všechny a zajistit, aby nikdo neměl dlouhodobě nejlepší pozici.

Pro ubytovatele


Portál e-pobyty.cz poskytuje ubytovatelům z celé ČR prostor ke zveřejnění jejich inzerce. Zveřejněný obsah si může ubytovatel kdykoli upravit (text, foto, ceny, obsazenost). Za správnost uvedených údajů nese odpovědnost sám ubytovatel. 
Vedle portálu e-pobyty.cz je českým ubytovatelům k dispozici ještě portál e-ferienhäuser.eu. Jde o sesterský web určený pro německy mluvící klienty. Na portálu e-ferienhäuser.eu se inzeruje v němčině, ceny jsou uváděny v EUR. Německy mluvící turisté se obracejí přímo na českého ubytovatele. Vzhledově a funkčně jsou portály e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu identické, jsou taktéž vzájemně propojeny. Více v sekci Obchodní podmínky, Jak inzerovat a Ceník inzerce.
Osobní údaje ubytovatelů, kteří na portálech e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu inzerují, jsou pečlivě chráněny a slouží výhradně k potřebám obou portálů. Více viz Ochrana osobních údajů v levém panelu.

Kontakt na majitele a provozovatele:


e-mail: info@e-pobyty.cz; info@e-ferienhauser.eu

telefon: +420 728 528 369

číslo účtu: 2601393769/2010  (Fio banka)
Počasí
-2 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 24,35 CZK

Copyright © e-pobyty.cz 2018+

Počasí
-2 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 24,35 CZK

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím