české chaty, chalupy, penziony, hotely,
apartmány, priváty, kempy, ubytovny 
Kontakt přímo na majitele!

O násInternetové stránky e-pobyty.cz jsou ryze českým ubytovacím serverem. Jsou určeny pro české ubytovatele, kteří zde inzerují své chaty, chalupy, apartmány, privaty, penziony, hotely, rekreační střediska, kempy nebo ubytovny a samozřejmě pro české turisty, kteří chtějí v ČR strávit svou dovolenou. Server e-pobyty.cz byl vytvořen s důrazem na přehlednost, jednoduchost a transparentnost. Všechny důležité informace (Obchodní podmínky, Ochrana osobních údajů, Ceník inzerce i podrobný návod Jak inzerovat) jsou návštěvníkům neustále k dispozici v levém panelu. Uživatelský komfort je taktéž znásoben absolutní absencí jakékoli reklamy. Server e-pobyty.cz je založen na placené inzerci. Návštěvníci (turisté) se obracejí přímo na konkrétního ubytovatele. Inzerované ceny tedy nejsou uměle navyšovány o provizi.  

Pro návštěvníky


Pro vyhledávání ubytování lze zvolit přímo požadovanou oblast ze středního panelu (vedle mapky), nebo využít zeleného tlačítka Vyhledat ubytování z levého panelu. Pokud zvolíte přímou volbu oblasti, přejdete ihned na seznam všech ubytovacích kapacit v daném regionu. Tlačítko vyhledat ubytování dává možnost přesné specifikace (počet osob, termín, vybavení atp.). 
U každého objektu je vždy pět záložek - obecný popis (včetně fotografií), ceník, obsazenost, poloha na mapě a kontakt. Kontaktní údaje jsou vždy přímo na majitele, nebo provozovatele daného ubytovacího zařízení. K poptávce lze využít i připravený poptávkový formulář. I ten je vždy odesílán přímo majiteli daného objektu. Jelikož server e-pobyty.cz ctí ochranu osobních údajů, nejsou vyplněné údaje nijak zpracovávány ani archivovány. Vyplněné údaje jsou poskytnuty přímo ubytovateli, který s nimi nakládá dle platné legislativy. 
Za údaje zveřejněné u každého objektu (text, ceny, fotografie, mapa, obsazenost, kontakt) nese odpovědnost výhradně ubytovatel. Server e-pobyty.cz nemůže kontrolovat faktickou správnost poskytnutých informací. Jakékoli nesrovnalosti proto musí být řešeny přímo s ubytovatelem.
Pro návštěvníky stránek e-pobyty.cz je v levém panelu připraven stručný popis jednotlivých turistických oblastí doplněný fotogalerií a užitečnými odkazy (tipy na výlet apod.).
U některých objektů je připojen červený štítek s nápisem TOP. Jde o placenou službu, kterou si ubytovatel zajistí umístění svého objektu na první straně serveru, nebo konkrétní turistické oblasti. 
Objekty inzerované na stránkách e-pobyty.cz se každý den posouvají o jedno místo dolů. Tato rotace platí jak pro TOP objekty, tak i pro všechny ostatní objekty. Jde tedy o dvě na sobě nezávislé rotace. Tímto postupem se server e-pobyty.cz snaží vytvořit rovné podmínky pro všechny a zajistit, aby nikdo neměl dlouhodobě nejlepší pozici.

Pro ubytovatele


Server e-pobyty.cz poskytuje ubytovatelům z celé ČR prostor ke zveřejnění jejich inzerce. Zveřejněný obsah si může ubytovatel kdykoli upravit (text, foto, ceny, obsazenost). Za správnost uvedených údajů nese odpovědnost sám ubytovatel. 
Vedle serveru e-pobyty.cz je českým ubytovatelům k dispozici ještě server e-ferienhäuser.eu. Jde o sesterský web určený pro německy mluvící klienty. Na serveru e-ferienhäuser.eu se inzeruje v němčině, ceny jsou inzerovány v EUR. Německy mluvící turisté se obracejí přímo na českého ubytovatele. Vzhledově a funkčně jsou servery e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu identické, jsou taktéž vzájemně propojeny. Více v sekci Obchodní podmínky, Jak inzerovat a Ceník inzerce.
Osobní údaje ubytovatelů, kteří na serverech e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu inzerují, jsou pečlivě chráněny a slouží výhradně k potřebám obou serverů. Více viz Ochrana osobních údajů v levém panelu.

Majitel a provozovatel serverů e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu:


Ing. Adéla Joštová
Příční 467/18
46007  Liberec 7

IČ: 07150148
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejsříku od 23.5.2018
Č. j.: CJ MML 117372/18
Magistrát města Liberec

Kontakt na majitele a provozovatele serveru:


e-mail: info@e-pobyty.cz; info@e-ferienhauser.eu

telefon: +420 728 528 369

číslo účtu: 2601393769/2010  (Fio banka)


Počasí
11 °C
Slunečno
Směnný kurz
1 EUR = 25,41 CZK

Copyright © e-pobyty.cz 2018+

Počasí
11 °C
Slunečno
Směnný kurz
1 EUR = 25,41 CZK

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím