české chaty, chalupy, penziony, hotely,
apartmány, priváty, kempy, ubytovny 
Kontakt přímo na majitele!

Obchodní podmínkyMajitelem a provozovatelem serverů e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu je Ing. Adéla Joštová, Příční 467/18, Liberec 7, 460 07. IČ: 07150148. Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 23.5.2018. Č. j.: CJ MML 117372/18.

Servery e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu jsou určeny pro české ubytovatele, kteří zde inzerují své chaty, chalupy, apartmány, privaty, penziony, hotely, rekreační střediska, kempy nebo ubytovny. Zároveň jsou určeny pro všechny, kteří chtějí v České republice strávit svou dovolenou a hledají pro sebe vhodný typ ubytování.  
Server e-pobyty.cz je ryze český web určený pro české turisty. Stránky jsou v českém jazyce, ceny inzerce jsou uváděny v CZK. Server e-ferienhäuser.eu je zaměřen na německy mluvící turisty. Veškeré texty (kromě sekce pro ubytovatele) jsou v německém jazyce, ceny inzerce jsou uváděny v EUR.

Turisté, kteří na serverech e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu vyhledávají, se obrací přímo na majitele (nebo provozovatele) daného ubytovacího zařízení. Údaje návštěvníků server e-pobyty.cz ani server e-ferienhäuser.eu nijak nezpracovává, nearchivuje a přeposílá je přímo ubytovateli. Ten s nimi nakládá dle platné legislativy. 

Servery e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu nezajišťují ani nezprostředkují platbu mezi ubytovatelem a návštěvníkem (turistou). 

Servery e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu jsou založeny na placené inzerci. Cena inzerce je vždy za jeden objekt. Pokud má ubytovatel více objektů, platí za každý objekt zvlášť. Od vložení inzerátu na server e-pobyty.cz a/nebo na e-ferienhäuser.eu je inzerce na půl roku zcela zdarma. Všechny ostatní doplňkové služby (topování objektu, překlad textu do německého jazyka) jsou zpoplatněny již od prvního zveřejnění.  
Inzerce se prodlužuje vždy na jeden rok. Pokud nedojde k prodloužení inzerce, inzerát je ze stránek e-pobyty.cz a/nebo e-ferienhäuser.eu automaticky smazán. Měsíc před vypršením lhůty je ubytovatel informován elektronickou poštou (e-mailem). Další upozornění následuje čtrnáct dní před vypršením lhůty. Inzerci si ubytovatel prodlouží po přihlášení do systému. Následně je vystavena faktura a po jejím zaplacení je inzerce prodloužena. Požadovaná služba je aktivována do tří pracovních dnů ode dne připsání platby na účet. Ceny inzerce, doplňkových služeb a platební podmínky viz Ceník inzerce.

Zveřejnění inzerátu na stránkách e-pobyty.cz a/nebo na e-ferienhäuser.eu předchází registrace ubytovatele. Při registraci jsou vyplňovány povinné osobní údaje a fakturační adresa. Bez těchto informací nemůže být registrace provedena. Osobní a fakturační údaje ubytovatele jsou využívány pouze pro obchodní účely obou serverů. V žádném případě nejsou poskytovány třetím osobám. Více o ochraně osobních údajů v sekci Ochrana os. údajů.  
Po úspěšné registraci může ubytovatel vložit svůj objekt do systému. Po schválení provozovatelem serveru je inzerce zveřejněna.
Před registrací a prvním vložením inzerce do systému je ubytovatelům doporučováno, přečíst si důkladně podrobný návod Jak inzerovat (v levém panelu).

Ubytovatel si svůj inzerát může kdykoliv upravit nebo změnit (ceny, text, foto, obsazenost). Majitel resp. provozovatel serverů provedné změny neschvaluje, nicméně je o každé provedené změně informován. Schválení je vyžadováno pouze v případě nově vložené inzerce. 

Provozovatel serverů e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu si vyhrazuje právo, inzerci objektu kdykoli upravit, nicméně je povinnen o tomto ubytovatele neprodleně informovat.

Ubytovatel si může kdykoli zakoupit tzv. topování objektu (viz Ceník inzerce). TOP objekty jsou dvojího druhu. TOP objekty zveřejněné na úvodní straně serveru (pod turistickými oblastmi a mapou) a dále TOP objekty zveřejněné na úvodní straně konkrétní turistické oblasti. TOP objekty mají garantováno trvalé umístění na první straně. Aby bylo všem objektům poskytnuto rovnocenné umístění, každý den se TOP objekty posouvají o jedno místo dolů. Poslední objekt na stránce je tedy následující den první, další den druhý atd.  
Posouvání objektů platí i pro všechny ostatní objekty. Jde tedy o dvě na sobě nezávislé rotace. Tímto postupem se server e-pobyty.cz a server e-ferienhäuser.eu snaží vytvořit rovné podmínky pro všechny a zajistit, aby nikdo neměl dlouhodobě nejlepší pozici.
Zařazení do TOP objektů je patrné z červené ikonky s nápisem TOP, která je umístěna v pravém horním rohu úvodního rámečku objektu. Ikonku vkládá k objektu provozovatel serveru do tří pracovních dnů od připsání platby na účet.

Povinnosti ubytovatele

Ubytovatel, který zveřejní svůj inzerát na stránkách e-pobyty.cz a/nebo na e-ferienhäuser.eu se zavazuje, že všechny uvedené informace (včetně fotografií) odpovídají skutečnosti. Server e-pobyty.cz ani e-ferienhäuser.eu nemůže kontrolovat faktickou správnost poskytnutých informací a proto za zvěřejněné údaje neručí. Za údaje zveřejněné u každého objektu (text, ceny, fotografie, mapa, obsazenost, kontakt) nese odpovědnost výhradně ubytovatel.

Server e-pobyty.cz ani server e-ferienhäuser.eu taktéž neručí ani za jazykovou správnost zobrazených textů. Výjimku představuje pouze situace, že si ubytovatel u majitele serverů text v německém jazyce objednal.

Inzerce musí být v souladu se zákony ČR a nesmí omezovat ani jinak narušovat práva jiných subjektů.  

Text inzerátu nesmí být zkopírován z jiných stránek nebo konkurenčních serverů.

Ubytovatel se zavazuje, že osobní údaje návštěvníků získané prostřednictvím vyplněného poptávkového formuláře řádně uchová a naloží s nimi dle platných zákonů. Ubytovatel neposkytne získané údaje třetím osobám, aniž by k tomu od dotčených subjektů neměl výslovný souhlas.

Ubytovatel se zavazuje pravidelně a řádně aktualizovat obsazenost svého objektu.  

Pokud ubytovatel vlastní internetové stránky, jejichž adresu na serveru e-pobyty.cz a/nebo na e-ferienhäuser.eu zveřejní (obvykle v záložce Kontakt), musí oproti tomu na těchto svých stránkách umístit odkaz na server e-pobyty.cz a/nebo na e-ferienhäuser.eu. Vzájemné propojení dvou stránek či serverů je z hlediska internetových prohlížečů lépe hodnoceno a přináší tak výhodu všem zúčastněným.

Ubytovatel se zavazuje, že ke všem zveřejněným fotografiím má plná autorská  práva nebo jiná licenční ujednání, zabraňující jakémukoliv porušení autorských práv vůči třetím osobám. Při  porušení autorských nebo duševních práv nese plnou zodpovědnost zadavatel informací (ubytovatel).

Ukončení spolupráce

Spolupráci se serverem e-pobyty.cz a/nebo e-ferienhäuser.eu může ubytovatel kdykoli ukončit. Nejjednodušším způsobem je neprodloužení inzerce. V takovém případě je po uplynutí zaplacené doby inzerát ze stránek e-pobyty.cz a/nebo e-ferienhäuser.eu smazán. Po přiměřenou dobu zůstává uložen v systému a ubytovatel jej může opětovným zaplacením znovu aktivovat. Pokud chce ubytovatel smazat ze systému nejen vložené objekty, ale i všechny vyplněné údaje, musí o to provozovatele serveru písemně požádat. Pokud není žádný právní důvod k evidenci poskytnutých údajů, provede provozovatel serveru výmaz bez zbytečného odkladu (více v sekci Ochrana osobních údajů). 

V případě závažného porušení podmínek ze strany ubytovatele, si server e-pobyty.cz a/nebo e-ferienhäuser.eu vyhrazuje právo, inzerci ukončit. A to bez nároku na vrácení již uhrazených poplatků.

Server e-pobyty.cz ani server e-ferienhäuser.eu nenesou odpovědnost za jakékoli úpravy dat na datové cestě mezi zařízením uživatele a oběma servery (např. krádež dat, odposlouchávání, hackerské útoky a jiné). Server e-pobyty.cz ani server e-ferienhäuser.eu nenesou taktéž odpovědnost za nedostupnost služby či za její nesprávné použití.

Majitel a provozovatel serverů e-pobyty.cz a e-ferienhäuser.eu:


Ing. Adéla Joštová
Příční 467/18
46007  Liberec 7

IČ: 07150148
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejsříku od 23.5.2018
Č. j.: CJ MML 117372/18
Magistrát města Liberec

Kontakt na majitele a provozovatele serveru:


e-mail: info@e-pobyty.cz; info@e-ferienhauser.eu

telefon: +420 728 528 369

číslo účtu: 2601393769/2010  (Fio banka)


Počasí
18 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 26,69 CZK

Copyright © e-pobyty.cz 2018+

Počasí
18 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 26,69 CZK

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím