české chaty, chalupy, penziony, hotely,
apartmány, priváty, kempy, ubytovny 
Kontakt přímo na majitele!

PrahaPraha je hlavním městem České republiky a bezpochyby jedním z nejkrásnějších měst na světě. S více než pěti miliony zahraničních turistů za rok patří Praha k nejnavštěvovanějším městům Evropy. Prahou protéká řeka Vltava. Třináct pražských mostů z historie i současnosti utváří vzhled a atmosféru města. Karlův most patří k nejznámějším pražským pamětihodnostem. K dalším se řadí Pražský hrad s Chrámem svatého Víta, Staroměstská radnice se svým proslulým orlojem, Staroměstské náměstí, Kostel svatého Mikuláše, Zlatá ulička nebo Václavské náměstí. Díky četným  věžím bývá Praha často nazývána jako Praha stověžatá. Oblíbená je také 60 metrů vysoká Petřínská rozhledna.
Praha není jen překrásné historické město, ale i moderní velkoměsto, v němž pulzuje život. Pražská veřejná doprava patří k nejlepším v Evropě. Páteř tvoří podzemní dráha (metro) a hustá síť tramvajových a autobusových linek. Na druhou stranu, Prahu nejlépe poznáte pěšky.
Turisté si mohou užít výletních plaveb po Vltavě, často navštěvovaná je i Zoologická zahrada. Mezi turisticky nejatraktivnější zvířecí druhy patří gorily, lední medvědi a hroši.


Užitečné odkazy


Aquacentrum Šutka
Mořský svět
Botanická zahrada
Motýlí dům
Bobová dráha Prosek
Toulcův dvůr
Království železnic


Počasí
-3 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 24,35 CZK

Copyright © e-pobyty.cz 2018+

Počasí
-3 °C
Zataženo
Směnný kurz
1 EUR = 24,35 CZK

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím