české chaty, chalupy, penziony, hotely,
apartmány, priváty, kempy, ubytovny 
Kontakt přímo na majitele!

Apartmány U kapličky (č. 048801)

Kamýk nad Vltavou, Slapy
Nabízíme stylové ubytování v nádherné přírodě  v obci Velká u Slapské přehrady v blízkosti jediného skalního města na Vltavě a  nedaleko historického městečka Kamýk nad Vltavou a jsme vždy velice šťastni,  pokud se naši hosté stanou i našimi přáteli.  

Selský statek

Malou zemědělskou usedlost v krásné krajině Středního Povltaví koupil mladý, moderně smýšlející rolník Antonín Nohejl v roce 1919. Pracovitý zemědělec přestavěl  usedlost  na moderní a prosperující statek, zavedl systém automatického napájení dobytka a v roce 1926 zakoupil jako první  v kraji strojní mlátičku, kterou pronajímal statkářům v širokém okolí.
Slibně se rozvíjející podnikání  přibrzdila 2. světová válka. Tragický osud však postihl rodinu Nohejlů až s nástupem komunismu. Začátkem padesátých let byl pan Nohejl nespravedlivě  obviněn a po dramatickém zatčení byl odsouzen na řadu let do tábora nucených prací. Stáje, chlévy osiřely, dobytek a   koně  byly zabaveny.
Nová kapitola statku se začala psát až v roce 2012 , kdy byly zahájeny náročné rekonstrukční  práce a postupně byl statek přestavěn na moderní apartmány se snahou zachovat
„ ducha „ starých časů.
Ke shlédnutí je i  zrekonstruovaná  strojní mlátička a původní zemědělské vybavení.

Luxusní atypické apartmány AP č. 1 - 52 m2, AP č.2 - 40m2 a AP č.3 - 40m2. Po celou dobu pobytu máte k dispozici  zdarma infra saunu .

Všechny apartmány  jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem a wifi. Pokoje jsou nekuřácké.

Pokud chcete vařit, je pro Vás připraven v každém apartmánu plně vybavený kuchyňský a  jídelní kout s mikrovlnou troubou, lednicí, toustovačem, rychlovarnou konvicí a indukční deskou včetně veškerého kuchyňského nádobí.

V ložnicích všech  apartmánů  se pohodlně  a dobře vyspíte na  :
AP č.1  - v samostatné ložnici jsou vedle sebe umístěny dvě masivní  postele s lamelovými rošty (rozměr- 90/200) ,   v hlavní místnosti je pohodlná rozkládací pohovka (rozměr -160/200) ,
AP č.2 -  dvě masivní  postele s lamelovými rošty (rozměr- 90/200) , které jsou umístěny od sebe  současně je  v  místnosti  i pohodlná rozkládací pohovka (rozměr -160/200) ,
AP č.3 - v samostatné ložnici je manželská postel s lamelovými rošty (rozměr- 160/200) ,   v hlavní místnosti je pohodlná rozkládací pohovka (rozměr -160/200) ,

Venkovní posezení je v příjemném klidném prostředí, vnitřní ( v konírně) i venkovní  gril je Vám zcela k dispozici.

V roce 2019  jsme zprovoznili na břehu Slapské přehrady nedaleko apartmánů  nové privátní  molo. Pokud jste u nás ubytování a Vaše loď odpovídá kapacitním  možnostem našeho  mola, můžete u něj po předchozí domluvě  kotvit  zdarma.
Toto  molo Vám také  umožní v případě Vašeho zájmu o  zapůjčení   pramice  pro 3 - 4 osoby    (zdarma) s vesly nebo kajaku  pro 2 – 3 osoby (zdarma)  příjemnější nastupování a vystupování  .
Současně nabízíme zprostředkování  45 minutové komentované projížďky  motorovým člunem za úplatu , při které si můžete  prohlédnout  jediné  skalní město  na celém toku Vltavy.
Řeka , skalní město i Hojšínské skály  Vám tak  pohledem z vodní hladiny připraví nezapomenutelný zážitek .

Současně nabízíme zdarma zapůjčení fotbalového a basketbalového míče, ping-pong, badminton, společenské hry.  Nedaleko objektu se nachází  veřejné dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkou a fotbalové hřiště.

Za poplatek je možné si objednat bohatou  domácí snídaně, večeři  , raut či piknikový koš.

Parkování je zdarma  přímo ve dvoře Selského statku v uzavřeném prostoru.

V okolí je krásná příroda, mnoho zajímavostí a památek.
Ideální lokalita pro cykloturistiku.Plavecká hospoda


Bývalá plavecká hospoda „ U Červenků“ je přibližně  350 let starý objekt, kdysi vyhlášeného zájezdního hostince. Vystřídaly  se zde  celé generace plavců, splavujících na jaře a na podzim  vory palivového  či stavebního dříví ze šumavských hvozdů do Prahy.
Ve dvacátých letech minulého století  nastal bum turistického využití řeky, kdy během sezóny tisíce vodáků a trampů,  sjíždělo rychle proudící řeku od Vyššího Brodu až do Prahy. Zvýšené příjmy umožnily majitelům  této plavecké hospody rozšířit v roce 1927 objekt  hostince o sál, který sloužil i jako místní kino až do roku 1953.  Vybudováním vltavské kaskády v 50. letech 20. století řeka přestala proudit a vodáci začali využívat   jiné toky.
Objekt bývalé plavecké hospody byl v letech 2005 – 2010 kompletně zrekonstruován cca 200 m2  a  umožňuje tím svým  novým návštěvníkům, prožít romantiku „ starých časů“ v komfortu 21. století.

Jeden dvoulůžkový a tři čtyřlůžkové pokoje   jsou umístěny v nově zrekonstruované plavecké hospodě.

Součástí ubytování je i moderně plně vybavená  kuchyň s plynovým sporákem a elektrickou troubou, mikrovlnkou, varnou konvicí a dvěmi ledničkami.

V přízemí se nachází jeden dvoulůžkový pokoj  se dvěmi samostatnými postelemi  o rozměrech 90 x 200, kuchyň, společenská místnost s jídelnou, WC a koupelna se sprchovým koutem.  

Na poschodí  je  koupelna a WC, která je společná pro pokoj číslo 4 a číslo 5.
Pokoj číslo 4 je vybaven dvěmi od sebe umístěnými dřevěnými postelemi s polohovacími rošty  o rozměrech 90 x 200  a pohodlnou rozkládací postelí o rozměru 160x200.  Pokoj číslo 5 je vybaven manželskou postelí o rozměru 160x200 a pohodlnou rozkládací sedačkou o rozměru 160x200, v tomto pokoji je možné připravit i jednu přistýlku.
Pokoj číslo 6 je vybaven dvěmi pohodlnými rozkládacími sedačkami o rozměru 160x200 a má své WC a koupelnu v přízemí , kam se vstupuje po točitém schodišti.

Všechny pokoje jsou nadstandardně zařízeny. Wifi je dostupná na každém pokoji. Televize se satelitním příjmem se nachází ve společenské místnosti. Pokoje jsou nekuřácké .

Všechny apartmány a pokoje poskytují plně vybavené, pohodlné a příjemné prostory pro vaši individuální, rodinou, firemní  či zájmovou relaxaci (např. kurzy jógy, patchworku, školení, výtvarné plenéry aj.) v nádherném  prostředí Hojšínských skal a  v bezprostřední blízkosti Slapské a Orlické přehrady. Součástí obou komplexů  jsou  vnitřní i venkovní posezení s grilem, kolárnou, a infra saunou.

Nabízíme  možnost zapůjčení pramice s vesly a kanoe. Rovněž je možné si objednat hodinové komentované projížďky kolem Hojšínských skal v motorovém člunu.

Za poplatek je možné si objednat bohatou domácí snídaně, večeři , raut či piknikový koš.

Zdarma parkování je zajištěno na našem  vlastním parkovišti ve dvoře Selského statku. Jsou zde i parkovací místa pro obytné vozy  včetně přípojky el. energie a vody.

V okolí je možné realizovat všechny letní i zimní pohybové a turistické aktivity – hrad Zvíkov, Orlík, včetně cyklistiky – můžete projet krásnou krajinu Sedlčanska a Příbramska, horolezectví – vyznačené lezecké trasy Hojšínských skal, vodních sportů – Slapská a Orlická přehrada, jízdy na koních – jezdecký areál ve Zduchovicích a v zimě možnost navštívit moderní lyžařský areál Monínec, vzdálený od apartmánů 30 minut.

Přijďte si odpočinout do čistého a krásného koutu naší české přírody Středního Povltaví u Hojšínských skal.
Selský statek Apartmán číslo 1 Selský statek Apartmán číslo 1 Selský statek Apartmán číslo 1 Selský statek Apartmán číslo 1 Selský statek Apartmán číslo 1 Selský statek Apartmán číslo 2 Selský statek Apartmán číslo 2 Selský statek Apartmán číslo 2 Selský statek Apartmán číslo 2 Selský statek Apartmán číslo 2 Selský statek - konírna, vnitřní posezení Selský statek - konírna, vnitřní posezení Selský statek - konírna, vnitřní posezení Selský statek - konírna, vnitřní posezení Selský statek - konírna, vnitřní posezení Selský statek Apartmán číslo 3 Selský statek Apartmán číslo 3 Selský statek Apartmán číslo 3 Selský statek Apartmán číslo 3 Selský statek Apartmán číslo 3 Selský statek Apartmán číslo 3 Venkovní posezení a gril - Apartmán číslo 3 Venkovní posezení a gril - Apartmán číslo 3 Venkovní posezení a gril - Apartmán číslo 3 Venkovní posezení a gril - Ap. č. 1 a 2 Venkovní posezení a gril - Ap. č. 1 a 2 Venkovní posezení a gril - Ap. č. 1 a 2 Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Plavecká hospoda Pohled na Apartmány z Hojšínských skal Hojšínské skály Welcome drink kávička na molu Domácí  snídaně Velký sál Velký sál
Přehled vybavení a služeb
Stravování:
 snídaně
 polopenze
 vlastní vaření
 
Vnitřní vybavení:
 internet
 TV
 satelit
 ložní prádlo
 ručníky
 sprcha
 vlastní kuchyňka
 lednička
 sporák/vařič
 mikrovlnka
 rychlovarná konvice
 společenská místnost
 krb
 dětská postýlka
 
Venkovní vybavení:
 parkoviště
 zahrada
 venkovní posezení
 atrakce pro děti
 gril/ohniště
 oplocený pozemek
 
Vhodné pro:
 domácí mazlíčky
 děti
 tělesně postižené
 seniory
 kuřáky
 nekuřáky
 
Volnočasové aktivity:
 koupání/plavání
 rybaření
 rafting/kánoe
 cyklistika
 sjezdové lyže
 běžecké lyže
 hřiště
 tenis
 golf
 jízda na koni
 jiné
 
Ceník

Apartmány  - Selský statek

počet osob                                Cena/ noc/letní sezóna            Cena/noc/zimní sezóna
v apartmánu                                      1.5. - 30.9.                                  1.10. - 30.4.

1                                                                900,-                                         1.100,-
2                                                             1.300,-                                         1.500,-
3                                                             1.600,-                                         1.800,-
4                                                             1.900,-                                         2.100,-

U pobytů na jednu noc je účtován příplatek 100,- / osoba.
Cena za pobyt domácího mazlíčka je 150,- / noc.
Přítomnost mazlíčka je potřeba nahlásit předem.
Povolen je pouze jeden.
Čas příjezdu:     od 15.00 hodin
Čas odjezdu:     do 12.00 hodin
Změna času  příjezdu nebo  odjezdu je po domluvě jistě možná.
po předchozí domluvě je možné si objednat  domácí snídani, večeři, raut nebo  piknik koš.


Pokoje  - Plavecká hospoda

počet osob                                Cena/ noc/letní sezóna            Cena/noc/zimní sezóna
v pokoji                                                  1.5. - 30.9.                                  1.10. - 30.4.

1                                                                650,-                                            950,-
2                                                             1.100,-                                         1.400,-
3                                                             1.400,-                                         1.700,-
4                                                             1.700,-                                         2.000,-

velký sál                                                2.500,-                                         4.000,-

Chalupa Plavecká hospoda jako celek na 7 nocí ( sobota - sobota)  max. 14 osob
v  letní sezóně   40.000,-
v zimní sezóně  max. 10  osob    35.000,-

U pobytů na jednu noc je účtován příplatek 100,- / osoba.
Cena za pobyt domácího mazlíčka je 150,- / noc.
Přítomnost mazlíčka je potřeba nahlásit předem.
Povolen je pouze jeden.
Čas příjezdu:     od 15.00 hodin
Čas odjezdu:     do 12.00 hodin
Změna času  příjezdu nebo  odjezdu je po domluvě jistě možná.
po předchozí domluvě je možné si objednat  domácí snídani, večeři, raut nebo  piknik koš.
volný termín
obsazený termín
částečně obsazeno


Říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       


Listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
       


Prosinec 2021
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       


Leden 2022
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       


Únor 2022
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28       
       


Březen 2022
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       


Duben 2022
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
       


Květen 2022
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      


Červen 2022
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
       


Červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       


Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       


Září 2022
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
       


Říjen 2022
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       


Listopad 2022
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
       


Prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
       

Velká 20, Kamýk nad Vltavou


Poptávkový formulář

Oslovení
Jméno*
Příjmení*
Telefon*
E-mail*
Příjezd*
Odjezd*
Počet osob*
Vaše zpráva
Vyplněné údaje jsou odesílány přímo ubytovateli. Ten se zavazuje s nimi naložit dle platné legislativy. Server e-pobyty.cz vyplněné údaje nijak nezpracovává ani nearchivuje.

* označené položky jsou povinné.


Kontakt na ubytovatele

Hana Polášková
Velká 20
262 63 Kamýk nad Vltavou

702 028 072
723 703 031
velkaplicka@gmail.com
www.apartmany-u-kaplicky.cz

Aktuální kalendář obsazenosti najdete na našich web. stránkách : www.apartmany-u-kaplicky.cz

Počasí
11 °C
Slunečno
Směnný kurz
1 EUR = 25,41 CZK

Copyright © e-pobyty.cz 2018+

Počasí
11 °C
Slunečno
Směnný kurz
1 EUR = 25,41 CZK

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím